Menu
Sepetiniz

Gizlilik Politikası

 Bilgilerinizi Nasıl Kullanıyoruz?

Kişisel bilgilerinizi talep ettiğiniz hizmetler için kullanırız. TeknoGoGo.com'da  elde ettiğimiz bilgileri sizin için açılan bir dosyada tutar ve şu amaçlarla değerlendiririz: 
 
1-Ticaret güvenliğini artırmak, ücret tahsilatı, tüketicilerin ürün hizmetlerimize ilgisini ölçmek;
 
2-Çevrimiçi ve çevrimdışı öneri, ürün, hizmet ve güncellemeler hakkında bilgi vermek, deneyiminizi özelleştirmek, hataları, dolandırıcılık ve suç etkinliklerini saptamak ve korunma sağlamak, Kullanıcı Sözleşmemizi desteklemek ve bilgi alma sırasında bildirilen diğer amaçlar. 
 
3-Siteden bir malı satın aldığınızda ya da herhangi bir nedenle kendi mali bilgilerinizi verdiğinizde, adres ve fatura bilgilerini size fatura göndermek ve ilgili destekleri sunmak amacıyla kullanırız. 
 
Bilgilerinizi Nasıl Açıklıyoruz?
 
1-Politikamız gereği herhangi bir kişisel bilginizi, sizin açık onayınız olmaksızın pazarlama amaçlarıyla üçüncü kişilere satmıyor veya kiralamıyoruz. 
 
2-Mevcut düzenlemeler çerçevesinde bütün özel iletişiminiz ve diğer kişisel bilgilerinizin işbu gizlilik bildiriminde tanımlanan durumlar dışında açıklanmayacağı yolunda güvence veremeyiz.
 

3-"TeknoGoGo"yu dolandırıcılık yada vb kötüye kullanım durumlarında, hükümet veya üçüncü kişilere kişisel bilgi açıklamak zorunda kalabiliriz. Bu durumda gizlilik haklarınızı korumak için standart uygulamalar yapmakla birlikte kişisel bilgileriniz veya özel iletişiminizin her zaman özel tutulacağı yolunda, bir taahhüdümüz yoktur. 
Sitemizin işlevselliğini ve deneyimlerinizi geliştirmek için çerezleri ve diğer benzer teknolojileri kullanıyoruz. Privacy Policy.